June 2010

10/6/25 - Fight against time

25. june 2010 at 12:50 | Myst |  Můj život a živoření (napsáno trollími slinami)
Jako by to bylo včera. A ono to bylo na začátku školního roku. Je neuvěřitelné, jak ten čas utíká.
Jako by se za tu dob
u nestalo nic. A přitom se toho stalo tolik.
Jako by se nic nezměnilo. Ale změnilo se všechno. Je až neuvěřitelné, jak moc.
Jako bychom se nezměnili my. Ale my se změnili. Jen si to neuvědomujeme.

Přála bych si, abych měla stroj času. Né ale takový, který by mi umožnil se do minulosti vrátit...chtěla bych stroj času, který by mi umožnil se tam zpětně podívat. Abychom se viděli.. Jací jsme byli, jak jsme vypadali... Jaká rozhodnutí jsme činili...
Jak jsme byli hloupí.
Ještě včera.

Někteří lidé by si přáli začít odznova. Nesouhlasím s nimi. Protože s tím dobrým si zopakují i to špatné. A že by tomu zabránili? No..zkusit to mohou...nicméně...všemu nikdy nezabrání.

Co utíká, a nikdy se nezastaví?
Až příliž triviální hádanka.
...
Čas.
...
...
Ale nezastavujme ho.
...
Dnes ne.

10/6/20 - A že nevíte, kdo pije kafe z misky?! =D

20. june 2010 at 17:58 | Mystann |  Blah blah blah
Radostně vám oznamuji, že jsem se vrátila zdravá a... že jsem se vůbec vrátila =D
Strávila jsem vskutku romantický týden na Šumavě. Pršelo 1024 hodin denně (pro nechápavé: Taková ajťácká hláška, víme? =D) a zima byla jako na Aljašce... Ale užili jsme si to ^o^. Náš tým skončil na úžasném 4. místě (z patnácti družstev ve starší kategorii), takže radost byla veliká.. ^^
Byl to vážně úžasný týden. A těch hlášek co padalo. A těch nových přátel, co jsme si našli. A těch slz, když jsme se s nimi loučili..."Takoví Francouzi...Ti pijou kafe z misky..! =D"
(Hláška původem od M!)

Muhehe, Francouzí jsou salátí..! "Češi...ti pijou whisky z misky..!" =D...A to byste nevěřili, jak takoví "bróci kóšó"..... Nikdo nepochopí.... Ale nevadí, počítám s tím.. :D

Nuže, loučím se. "Rožněte prasata..!" (jen já a M! chápeme.. =D)

Vaše Ený (pubertální idijót).


10/6/13 - Ha, já padám

13. june 2010 at 20:50 | m y s t a n n |  Můj život a živoření (napsáno trollími slinami)
Ha.... padám. Na skoro celý týden. Od pondělí do neděle.
Ha, já se tak těším...!
Jedu na celonároďák Zelené Stezky. Už potřetí. Tak se tu hezky mějte..

...

Vlastně ještě ne. Anketní otázka na...dejme tomu....červen:

'Také nenávidíte, když jsou lidé nevděční?'

Ssssh, já šíleně xP. Bohužel jsou všude (Taky se bojíte? 'Jsou všude..' :D). Člověk se s něčím iks hodin lopotí... a co ho čeká? Absolutní nezájem, fňukání, že se jim to néélíbííí.... (*Sigh*, já se na to příště ásejc ale už vys**u.. T.T.. Aha...Nakonec stejně ne....jsem nenapravitelná :D)
...
Lidská rasa je zkrátka plná nevděčných jedinců.. T,T


No nic. A teď něco trošku pozitivního... Našla jsem spoustu nových kamárádů! Vesměs jsou ze Států a vesměs jsou to... fanynky Costase Mandylora..! :D :3
Ach, světe, nás je tolik.. <3 Doufám, že se naše řady ještě rozrostou... ^.^Tak teď už ale doopravdy ahoj, musím ještě balit 8)
Annie Hoffman = Hoffman's girl. (*Sigh*, kéž by :P)

10/6/5

5. june 2010 at 21:30 | m y s t a n n |  Blah blah blah
Ach <3
Miluji soboty.
I když je takový horko, že se kočky taví na chodníku....jak já miluju ty horký soboty... 8).

U těch kočet ještě zůstanu. Ony jsou totiž dokonalý dárek, když nevíte, co kámošovi k narozkám. Ona taková kočička z Littles pet shop totiž fantasticky potěší (=roztlemí). I když nebyla mezi ostatními dárky raritou (všechno byly totiž absolutní šílenosti...nojo -- ótři...naše třída.. 8)), byla tak neskutečně slaďoučká (a šilhala, ale toho jsme si všimli až pak..! :D) a tak roztomile klinkala hlavičkou....Prostě nájs-nájs a dost :3.

Stále ještě zústanu u koček. Oni jsou to hrozně přítulný zvířata. A hezky se roztáčej (nechápete? nevadí :D Vysvětlovat to nehodlám.. xP).

Hráli jste někdy petanque z kolotoče? Ha---a my dneska jo, a my jo! :D
A museli jsme vypadat....no...ehm :D.... (při těch mých poznámkách typu: "Nešahej mi na ty koule!".. :D)

Ach <3

Miluju oslavy narozenin.
Miluju horký soboty.
Miluju kočky.


Mějte se hezky, přitahujte blesky (a roztáčejte kočky).

New beginning...

2. june 2010 at 20:36 | m y s t a n n |  Blah blah blah
Tak, a je to. Definitivně jsem opustila svůj bývalý blog.
Už se tam nikdy nevrátím.

Mám to tu táda. I když tu zatím nic není.

Ale bude. I když to třeba nebude nikdo číst.

Jedna prosba na konec (na začátek): Vy, co jste mne našli.. Prosím, nedávejte nikomu odkaz na tento blog (maximálně si ho můžete dát do oblíbených :D, ale nijak zvlášť na něj neupozorňujte). Jednou mne určitě najdou všichni, ale já si přeji, ať je to co nejpozději... Jsou lidé, kteří by o tomto blogu vědět nemuseli...

---------

Edit 10/6/3 2.00 p.m. - Krucajs. Už tenhle blog našel někdo, kdo neměl... krucajs. Dokonce to byl ten člověk, kvůli kterému jsem zrušila ten minulý. Krucajs Rumcajs.

--

Edit 10/6/3 2.04 p.m. - A víte co? Mně je to jedno. Choďte si sem, kdo chcete. Ale prosím, nevytvářejte pouto mezi tímto blogem a webem Folmíků.

Prosba pro betybetuli: Prosím, prosím, prosím, už na můj osobní blog neupozorňuj na Folmících. Založení fóra "Mystann možná zruší blog" (či jak to bylo) mně dokoplo k tomu, abych ho smazala. Zajímavý paradox, že? :D Ale ano -- bylo to skutečně tak. Poslední kapička....a vana přetekla.

Není pravda, že jsem blog přemístila kvůli VERize a verIZE. Bylo to kvůli těm mladším dětem, které četli můj bývalý blog - ten dokonalý blog dokonalé autorky. Tenhle blog bude ale moje vylévárna, takže konec ideologie. Oni... mohli by se ve mně zklamat. Pokud mne tefdy našli a budeou sem chodit..budiž. Ať sem chodí. Ale varuji..
Pokud bude tento blog opět šíleně provázaný s Folmíky, tak s blogováním nadobro končím. a věřte mi, že si nevymýšlím...

Takže opakuji: Nevytvářejte pouto mezi tímto blogem a webem Folmíků. Berte to tak, jako by to patřilo jiné osobě. Folmíci jso Anny Voříškové, tento blog založila sawomaniak Annie Hoffman (alias myst.).

--

Edit 10/6/3 3.36 p.m. - Už asi 5 lidí mi chválí to záhlaví 'kreslené tabletem'.. :D To není tabletem :D Ten mi nefunguje.