10/7/14 - Atentát na Krále Jelimána... :D

14. july 2010 at 17:05 | Mystann |  Můj život a živoření (napsáno trollími slinami)
Brekekeke!
Dnešek byl mimořádně náročný den. Tak především: Zjistila jsem, že dneska je poslední den, kdy můžu napsat to vysvědčení pro Folmíky bez toho, abych byla mučena, že je to pozdě. O tom, jaká blbá práce to byla, nemá asi cenu psát. Ona to totiž sama o sobě zas tak blbá práce nebyla. Celkem by to bylo tak ani ne na tři hoďky....Kdyby všechno fungovalo, jak má.
Teď mám na mysli:

1. Gimp, který odmítal spolupracovat a kdykoli po ukládání mé práce spadnul. A to několikrát. Prodloužil mojí práci tak o dvě hodiny... Později, když už jsem z něj byla zoufalá, jsem zjistila, že mi nefunguje ani loadování obrázků a práce s vrstvama...To už jsem byla hodně naštvaná... Nicméně nadávky ani starý dobrý zákon "vypnout a znova zapnout" nefungoval, takže leda Gimp odinstalovat a znovu nainstalovat. A...hooray... Ale zase ta 2 hodiny v hajzlu...

2. Word, který není Excel (který z naprosto neznámého důvodu zmizel z počítače), tudíž se v něm dělají tabulky jaksi ne tak dobře, jako v Excelu. Přes klasickou tabulku to nešlo, nešlo mi průměrovat. Takže jsem se pohrabala v nástrojích a nalezla funkci "Excel tabulka". Byla celkem primitivní, ale příkazy uměla, takže super. Jen naházet do toho těch údajů (jedenáct řádků a sloupců od B1 do AT1, nekecám) bylo neuvěřitelně náročné. Nicméně...dokázala jsem to....borec.

3. Byla jsem z toho všeho na prášky. Postavit mne mohlo jedině kafeeeeeeee. No a můžete hádat. Došlo mlíko. Ano, koupit ho mi nezabralo ani 5 min., ale...jde o princip :D


Závěr? Někdy mám pocit, že na mne okolní svět páchá atentát.... :D...
...
...
Asi nechápete to s tím Jelimánem v titulku co? (jsem to zase uhodla, co? :D)
Mno....tak si teď říkám. Nevím proč, ani nevím, jak mne to napadlo. xD
(Asi jsem zmagořila z toho Gimpu...) *iksdéé*


Tak ahoj, vaše Mystann/Král Jelimán :D

 


Comments

1 Crudelis Malignus Natalia Crudelis Malignus Natalia | Web | 14. july 2010 at 20:52 | React

Já vůbec těm věcem s tabulkama nerozumím. Já žádnej microsoft word nemám ( neznámo proč ) a tak mi docela dobře slouží Open office. A tabulky dělám většinou ve photo filteru :-)

2 Hoffmanova holka Hoffmanova holka | Web | 14. july 2010 at 22:19 | React

[1]: Photofiltre a tabulky? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama