SONB ~ Můj názor

14. july 2010 at 12:54 | Mystann |  Trollování (případně nějaké normální názory)
>Tento článek je přesunutý z mého bývalého blogu<

...aneb konečně něco pořádně zkritizuju =D

Všichni známe větu: "AhojÍQ, U mě Je SONB, taQ se přihlaš !!! <3<3<3)"

Já osobně jsem jí nikdy nepoužila. Ale často tyto věty mažu z komentářů. Vážně si ti "SONBistky" myslí, že se jim do těch jejich SONBů přihlásím a že si budu jako divá shánět "hlásky" do ankety, aby můj blog vyhrál? Né, díky.

Když jsem nad výrazem SONB jednou přemýšlela, ujasnila jsem si, co ve skutečnosti znamená. "Soutěž o nejlepší blog" to znamenat nemůže. Proč? Protože:
a) Co je to za soutěž, když se jí zúčastní Bl♥G!sQy , na kterých je to samé (zkopírované)
b) Jaký to má smysl, když si ty holky všechny hlasy shánějí? Pak je tasoutěž o tom, kdo si sežene nejvíce hlasů, ne? =D


Položila jsem si otázku: Co ta zkratka ve skutěčnosti znamená? A napadlo mne toto:
Soutěž O
Nejzoufalejšího BloGísQaře
(prosím, nikdo mi ten nápad neberte! <:o))

A je to celkem pravda. Vždyť ty slečny nedělají celé odpoledne nic jiného, než že navštěvují jiné blogy a nechávají "komentíky", aby lidé "hlásli" (viz 2. věta tohoto článku). A běda, když nevyhrají.Jsou zoufalé.

Kromě SONB existují, jak jistě všichni víte, ještě další stejně hloupé soutěže. Mám na mysli SONC (...celebritu), SOND (...design), VGS (velká grafická soutěž, i když tu často vidím i na inteligentních blogách),...atd.

V souvislosti se SONB existuje ještě jedna věta. Kromě "AhojÍQ, U mě Je SONB, taQ se přihlaš !!! <3<3<3)" je to ještě "Prosím, dej mi hLásEQ tadyQ: http://... jsem tam jako PÁjuuulinQa*MucQ*!! MocíQ díQ! :o*". Obě dvě věty proklínám!

Jednou jsem z jednoho článku mazala hned 5 komentářů od jedné holky, která potřebovala "hlásnout". Jelikož mě naštvala, tak jsem navštívila ten článek o SONB kde chtěla "hlásnout" a náhodně jsem klikla na někoho jiného.

Blogy, které SONBy nemají, jsou mi sympatičtější. Jsou to všechny blogy v mých oblíbených a ještě mnoho dalších, které jsem tam ještě nedopsala. =)

Závěr? Všechny SONB, SONC, SOND A SON... já nevím co ještě budu do konce života ignorovat. Ať si je klidně lidé dělají, ale ať mě s nimy neotravují na mém blogu, na kterém nikdy žádné SON... nebude!
_______________________________________________________________

Co vy? Jaký je váš názor na SONB, SONC apod?
Pod článkem je anketa. Byla bych ráda, kdybyste se vyjádřili také v komentářích =).
 


Comments

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 14. july 2010 at 17:37 | React

a ted je i mnoho vymožeností typu fonb a podobný kraviny.Vůbec netuším co to je ,ani aff a podobný kraviny.Tohle je zabitý,blbci blbci zůstanou.Když jsem psala článek podobného typu nějaká nána mi hned k němu hodila reklamu na tuhle úžasnost-demence....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement