June 2011

Několik kreseb a pár hlodů jako bonus 8D

28. june 2011 at 18:28 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu♫ Hudba - Megaherz - Wir Sterben Jung
► Ilustrační obrázek I. zobrazuje výjev z mého života, viz níže 8D

Článek je sice v rubrice pro obrázky, takže bych tu o ničem jiném než o mých pseudovýtvorech psát neměla, ale SCREW IT, je to můj blog >:D.
Takže snad nevadí, když tohoto článku krapet zneužiji ke sdělení několika velice podstatných věcí z posledních dní :D.

1. Že neuhodnete, s kým měla Mystann v pátek sraz? S Čalamádou, mňehehe, sežerte si šortky 8D!!

Tento dýchánek s pizzou nebudu blíže popisovat, jistě si dokážete představit, když dvě sakra yaoistky vezmou útokem pizzérku >:D.
sfadadaa sdasdlakldasa dasd adas, já se měla absolutně báječně, oujéé 8D.

2. Nehraje z vás náhodou někdo Minecraft? Já jen, že...JÁ JO!!! JE TO ABSOLUTNĚ MAXIMÁLNĚ KRUTOPŘÍSNĚ NÁVYKOVÁ HRA! 8D
Mystann hraje počítačovou hru, chápete to? Já taky ne.

3. Jsem normální magnet na průšvihy a problémy, to snad ani neni možný. Za týden se mi toho přihodí tolik, jako normálnímu člověku za celý život .___.

4. Neumim kreslit Arthura z APH...a ženský! No fakt! o_O
________

Toť k extrémně zajímavému a extrémně stručnému infu z mého života. A teď přejdu na obrázky!

Čeká vás asi bžilión skečů všeho možného a taky jeden dokončený obrázek (s Ludwigem!!! YUZZZZ!!). A pozor, dneska žádné yaoi! Dokonce ani shonen-ai (dobře, možná jeden obrázek.. :'D)!
Aww yea, jdeme na to.


Jako první tu mám obrázek jednoho dosud nepojmenovaného OC (s tím jménem si dám na čas, musím vymyslet co nejlepší a nejlépe sednoucí :3).
Ta ruka...je kreslená z hlavy. Neobkresluju, takže to vypadá tak, jak to vypadá, odpusťte.

Pokud o Arthura z APH. FAIL! -- Vypadá jak GILBERT S RAPE FACEM ;__;!
Ne...neptejte se, proč je to duhový jak prdel jednorožce :D.

A teď absolutně stupidní obrázek. Gilbert (tady se mi nepovedl ;_;) a Arthur (ten se tu zas tváří moc ukeovsky! *dies*). Jak mě napadlo něco takovýho nakreslit, nevím. Možná už bylo pozdě v noci? Nevím. Nevím nevím nevíím.

Aww yea ruce, ty ruce x_X.
A teď snad už něco lepšího 8D. Ludwig z APH. Kreslila jsem ho včera..respektive..dneska v noci. Byla jsem strašně, strašně unavená, ale já ten obrázek prostě POTŘEBOVALA dokončit! 8D
Odpol jsem se pak rozhodla, že tenhle skeč obtáhnu. Finální verzi obrázku naleznete pod skečem 8D.... Klikněte na obrázek (nebo sem) pro náhled na DA C:.
Doufám, že se líbí ^^.

Komentáře? 8D

Kreslím : Love me tender

22. june 2011 at 23:08 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu
♫ Hudba ~ Megaherz - Hurra
Mozek chtěl dát link na něco tématického k obrázku, na nějakou vleklou sentimentální sračku o lásce, ale srdce pohrozilo pěstí :D. Takže se spokojte s BOŽSKÝM NĚMECKÝM METALEM <3.

ANO, NÁZEV OBRÁZKU SMRDÍ!!! JÁ VÍM!!!

Předem upozorňuju, že následující obrázek obsahuje shonen-ai, takže pokud na tyhle věci nejste, tak neklikejte, nechci tu pak tísíc roztrollených příspěvků =x=.
Následující obrázek je:
.. s mými dvěma OC, Chrisem a Oliverem. Pokud by to někdo nepoznal, nachází se..na chatě? :D
.. asi osmihodinová práce v SAI, zaměřená hlavně na stínování
.. totální fail, co se týče stínování
.. totální fail, co se týče anatomie + nakreslení končetin (všimněte si především Olího luxusně vykloubeného chodidla ._.) + dlaní + atakdál.
.. totální fail, co se týče zachycení romantických chvilek bla bla. Jsem člověk, kterého v kreslení inspiruje hudba, a já poslouchám....uzřete výše :D. Příště budu u romantickejch obrázků poslouchat....Beyoncé?! :'D *dies*
.. ??
.. PROFITS! (u mad?)

Načnula jsem ho asi v neděli, něco nastreamovala, pak se mi to přestalo líbit, popadl mě block, šla jsem se projít, skončilo to návštěvou kámošky na druhém konci města, vrátila jsem se domů, block pryč, obrázek mi zas tak tragický najednou nepřišel :D.
Éééé. Prostě jsem se rozhodla ho dodělat, i když to s ním bylo kupříkladu právě z hledika končetin tragický.
Protože se mi líbil Oliverův kukuč, kekekekekekekeee~ >3<
Dokončila jsem ho dneska na kroužku a dokonce jsem při tom zvládla rovnou i streamovat :'D. Dobře já.
Faktem totiž je, že jsem měla asi deset tisíc kvadriliónu věcí do školy, takže jsem stejně nepočítala s tím, že bych se dnes ještě k tabletu dostala (jen tak mimochodem, z těch deseti tisíc kvadriliónů věcí už mám skoro všechno hotové :D. A že už jsem tomu věnovala hodin. Největší pruda ovšem je jeden obrázek, který dělám technikou ťupkování. Už z něho seru cihly, slzím Kofolu a vidím zeleně, to vám teda povím o_O).

Nuže, ať se obrázek líbí. Snad potěším alespoň yaoistky, kdyby jinak ne :D.
A já jdu dělat referát a ťupkat.
.
Dám vám brotip. Nikdy nebuďte jako Mystann - flákač, co nechává vše na poslední chvíli ._. *dies*

Komentáře? 8D

Kreslím : Chris - obrázek z livestreamování ;D

18. june 2011 at 20:40 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu♫ Hudba ~ Scissor sisters - I can't decide
Ano, určitě jí všichni znáte. Teda, pokud jste viděli toto video. Starý, ale dobrý (a ještě lepší, co koukám na Hetalii) :D.

Znáte Livestream? Já o něm vím už jakou dobu díky DA - často toiž sleduju svoje oblíbené kreslíře streamovat. Byla jsem už celá žhavá si to taky zkusit. Včera pozdě večer mi ruplo v makovici a rozhodla jsem se, že do Livesreamu sama sebe zasvětím 8D.
Asi po 20 minutách, kdy jsem zjišťovala, jak to vůbec funguje, jsem začala historicky poprvé streamovat :D.Bylo asi jedenáct večer a přišlo se kouknout okolo 12 lidí :). To jsem streamovala hodinu - stačila jsem obtáhnout obrázek s Chrisem.
Ráno jsem mínila pokračovat. To už jsem celý obrázek základově vybarvila, trvalo to asi 2 hodiny. A to jsem byla mile překvapená, protože bylo na mém kanálu online v jednu chvíli 24 lidí! 8D
Poslední část trvala dvě a půl hodiny. Dostreamovala bych kreslení úplně celý, ale těsně před koncem (chyběly už jen boty) mi to důsledkem vypadávajícího netu exlo, takže celý záznam nemám :D. Haha, nicméně díky všem, co se přišli kouknout ^___^
A co že jsem vlastně kreslila...Chrise, OC. Nic jsem tím nesledovala, prostě obrázek, mimořádný anatomický fail, normálka :B. (když řikam, že vim, že je to anatomickej fail, tak to neznamená, že tady budu mít 30 komentářů o tom, že má blbý ruce ramena boky dlaně chodidla, k? ._.)

Veledílo tentokrát nenaleznete na konci článku, musíte si kliknout C:.

PLNÝ NÁHLED OBRÁZKU

Snad se líbí~

Komentáře? 8D


Kreslím : velkoprdelní sketchdump a YAOI! C:<

16. june 2011 at 20:04 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu


♫ Hudba ~ Nine inch nails - Hand that feeds


[Jestli jste se sem dostali skrze slovo "velkoprdelní", pak se styďte]
Takžeeee... Tentokrát na vás vysypu skutečně hodně kreseb. Poslední dobou mám totiž mimořádně kreslivou náladu. Konečně jsem jednoho rána nalezla styl, co mi sedí nejlíp 8D. Do mangy to má daleko, ale kdo to řeší; já ne :D.


Nejdříve zpráva pro určitou skupinu lidí: mé drahé yaoistky, líbejte mi nohy, chytlo mě kreslení yaoi a sexy hochů. A to, jako že vážně. Dokonce uvažuju o tom, že až se nějak posunu v lidský anatomii, vrhnu se na yaoi komiks.
Ale tom potom.. Jako první totiž pro vás mám bigass sketchdump. To, co na něm uvidíte, vzniklo během pár dní (2/3 dokonce v jeden den) <- já to s tou kreslivou náladou myslím vážně 8D.
Skeče >
Upozorňuju, že 1. obrázek byl jen takový pokus o něco XD.
A pak taky, že Irow JE anorektik :D
Toť ke skečům. A teď už to yaoi 8D.
Hehe. Asi vám došlo, že to sem prostě nemůžu jen tak nahrát.
Je to na DA. Musíte mít účet, abyste to viděli.
TADY (no filter) • TADYTADYTADY
Ti kluci..vznikli náhodně :D. Nakreslila jsem jeden yaoi obrázek a říkám si, že ti dva vypadaj fajn C:.. Tak jsem je pojmenovala, vymyslela jim (zatím jen stroze) profil a přijala je za OC 8).
Seme se jmenuje Chris, uke je Oliver (může být víc ukeovský jméno?.. "Olí" :3). Více info bude, pokud jim někdy napíšu profily, haha :'D.

Kreslím : Fešáci z APH, náhodný kolemjdoucí a personifikovaný tank 8D

11. june 2011 at 21:20 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu


♫ Hudba ~ 5. März - Megaherz
Víte, já strašně, like strašně miluju němčinu. Ten jazyk je naprosto dokonalej, daleko lepší než ta pošahaná frájina, co jsem si zvolila v pátý třídě a kterou se díky tomu teď už 4 roky "učim" :<.
Tahle písnička je nepopsatelně perfektní. Mám z ní téměř eargasm, fakt.

Nejdřív vám chci moc poděkovat za vaše názory tady~.

Dneska, lidi, pro vás mám chlapi, chlapi a chlapiiiii! >:3 ♥

Baví mě totiž kreslit víc muže než ženy. Zajímavý, dřív tomu totiž bylo naopak. Je fascinující, jak se poslední dobou měnim o_O (to platí o všem. psaní, kreslení, hudba, styl).
Ale o to nejde. Pokud procházím změnama, pak to budou pravděpodobně ( snad) změny k lepšímu. Nesnáším to, čím jsem byla dřív, pckch. *facepalm*
Ale zpět k věci: čeká vás tentokrát rovnou několik obrázků. Jsou to skeče, ale snad to neva, skečuju ráda. Všechny jsem vytvořila během včerejšího večera až dnešního odpoledne.
Musím se přiznat, že mi tenhle styl strašně sedne a bezvadně se mi kreslí :D. Fakt.
Takžeeeeeee... Co na vás postupně vybafne kousek níž: Švédsko, Německo a Prusko (opět :3) z Hetalie, náhodný kolemjdoucí a Tankette [request pro Čalamádu~ 8D]
Obrázky jsou nechutně velký, ale nechce se mi je zmenšovat. Takže musíte scrollovat, chňá :B.

Tak nejdřív začněme tím nejslabším :'D (lol, ale je to tak, nakonec se z něj nejslabší pikčr vyklubal) obrázkem, Švédskem (byl to 1. pokus hned po Prusovi, skečnuto včera večer).

Lidi, musím se přiznat k jedný věci. Pokud mě chcete dostat do stavu naprosté hyperventilace, postavte přede mě pěknýho krátkovlasýho modrookýho blonďáka s brejlema 8D. *píše jednou rukou* Radši nic nedodávám :D.
A teď Doitsuuuuu~ ♥♥♥♥ (=Německo)
Pro Judi, přála si ho :D. Kreslit mu vlasy je mor, musím říct. (also, odpusťte ty ruce, neumim kreslit končetiny)
(ano, má brýle, protože... protože máte moc blbejch připomínek. tak)

Další obrázek - Prusko!! ♥ *3*
Já ho žeru. A navíc je mi povahově dost podobnej :D.

Teď jeden náhodný kolemjdoucí s lehce vykloubeným krkem.


A nakonec request pro Čalamádu - Tankette 8D. Kreslenej jako poslední. Doufám, že si je alespoň trochu podobnej...noco, reklamace stejně neberu >:D.
Musím říct, že je tenhle personifikovanej tančík naprosto rozkošnej 8D.

Snad se líbí~ :3
Komentáře uvítám :D.
Jinak: komiks mám už skoro hotovej, chybí už jen bubliny. Ale provedla jsem něco, co mě teď strašně sere - z Raye jsem udělala úplně jinýho člověka, než měl původně bejt! sdfashddsadbaksdbkjbxnakjbssadasdjask *headdesk*
(nebojte, vypadá stejně, ale ta povaha je jiná). Ale což.

PS: Nemůžu si pomoct, já vám prostě musím ukázat tohle videjko XD. Naprostá klasa. Prostě nejlepší ta Dory na začátku XD.

PS II.: Je normální, že se na FB dokážeme dlooouhou dobu bavit tímto xD? A že už nás napadly úžasný věci 8D.
Třeba: Hey Mama with my penis, Let´s get it started with my penis, Something Wrong with my penis, Just can't get enough with my penis, Born this way with my penis, Fucking perfect with my penis, Bitch got a penis with my penis (na tohle přišla BF a málem mě to sesadilo ze židle XD), All you need is love with my penis, All alone with my penis, You are not alone with my penis, On melancholly hill with my penis,.... XD.
Nikoli, MY jsme normální. Your opinion is invalid. 8P
Opovažte se mi komenty zasvinit větami s penisem, lamy. Ne, vážně, já chci názory k obrázkům, jinak to smažu XD.

PS III.: Vysvětlí mi někdo, jak je možný, že má tuhle doodle v oblíbenejch 43 lidí?! o_O

Obrázek Pruska z APH + Podstatná otázka: "co s mým stylem?!"

10. june 2011 at 17:29 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu


♫ Hudba - Overseer - Stompbox

Už dlouhou dobu mi vrtá hlavou celkem podstatný problém. Týká se mého kreslícího stylu. Toho Folmíkovského, pochopitelně, jiný nemám. Jde o to, že tenhle styl vám možná může přijít pěkný, ale je...moc folmíkovský. Myslím tím, že ho nemůžu používat pro jakékoli jiné obrázky, protože jakmile bych nakreslila třeba jen náhodného kolemjdoucího folmíkovským stylem, hned by vypadal jako další OC do komiksu. Pfffff.
Ďáblu jsem se upsala, když jsem Folmíky vymyslela, což mi bylo čerstvě dvanáct. Jenže se z Folmíků stal na má měřítka projekt jak kráva a snad chápete, že nechci, aby mě styl, co jsem vymyslela ve dvanácti, omezoval v kreslení do konce života D:. Jasně, že se snažím jít i z Folmíkovským stylem dál, ale pořád smím postupovat jen do určité míry. Mangu z toho udělat nemůžu..a nakonec, ani nechci. Jednou je to cartoon a cartoonem zůstane.
A pravda je, že mám ve skutečnosti radši stylizaci do mangy, než cartoon.
Dlouhodobí čtenáři si jistě pamatují, jak jsem se ve dvanácti až třinácti letech snažila naivně stylizovat do mangy. Vždycky jsem to totiž chtěla udělat. Dosud jsem četla hromadu mang (a doujinů, hh :B), viděla nějaké to anime. Myslím, že alespoň procentní podklady mám.
Fakt totiž je, že jsem poslední dobou z Folmů dot otrávená. Je to prostě jen z toho, že je kreslím 3 roky v kuse. Potřebuju nějaký nový osvěžení.
Včera jsem hodila rozhovor na toto téma s BF. Shodly jsme se na to, že bych mohla kreslit mimo Folmů ještě jinej komiks (normální komiks ~ nahota, krev a language inside, hh, fakt to postrádám). Ale dneska jsem to trochu přehodnotila. O čem by to bylo, hmmm? Psát dva různý propracovaný komiksy v patnácti? Bavilo by mě to? A navíc: Vždycky můžu přece kreslit fanarty! SCREW ANOTHER COMIX! (at least for now)
Takže jsem udělala konečný závěr. Naučim se pořádně stylizovat do mangy a budu kreslit fanarty k věcem, co maj všichni rádi 8D.
To, jestli zvládnu zároveň stylizovat do catroonu (Folmi) a ještě do mangy, se ukáže. Nemožný to ale neni, koukala jsem na DA, je tam kupa lidí, co kreslí několik komiksů, každej úúplně jinak :D. Fascinující.

Takže, otázka: Co si myslíte vy? Potřebuju to nutně vědět! Napište prosím víc, než jen, že zahlasujete v anketě XD. Děkuju~ :3

A na konec obrázek, hh. Je to Gilbert (Prusko) z Hetalie - takový malý dáreček pro June, ona ví :D: Neboj, už ti na Gila ani nešáhnu, mám Ludwiga! Slibuju, on je tvůj, když k tobě "tak přirost"! xD

Je to jen skečík (a zároveň 1. pokus o mangu po jó dlouhý době, buďte tolerantní XD), ale pokud se líbí, budu ráda, když favnete na DA :3

Le new design.

8. june 2011 at 22:43 | m y s t a n n |  Můj život a živoření (napsáno trollími slinami)
Smrdíš Mystann!
*čuch* Ale já zrovna vylezla z vany..!
Smrdíš, protože už sis zase změnila jméno na facebooku, stahuješ moc APH yaoi a pak se blbě tlemíš při pohledu na nezajímavé předměty (vodovodní trubky, kuřátka), píšeš na blog 10 článků denně a zrovinka teď se chystáš informovat o NoWéM dESÍqU.
.. .. .. To o těch vodovodních trubkách a kuřatech se zmiňovat nemuselo
ಠ_ಠ.

Tož tedy... Jestli tu někdy byl design, co se tak nehorázně rychle okoukal, pak ten minulý, co tu byl od února. Abych pravdu řekla, už si ani nejsem schopná vzpomenout, jaké designy tu byly před tím (je sice fakt, že mám paměť horší paměti Dory z Hledá se Nemo, ale..). Tenhle černý design se mi navíc už někdy v půlce dubna přestal líbit (hlavně ty ikonky > fail), takže jsem se ho stejně chystala předělat.

To, co tu na vás čumí ode dneška, mi nedalo zas takovou práci (dvě tři hoďky?). Jsem s tim celkem spokojená, i když to mělo vypadat původně jinak. Tak především, měl být červený, bo červená je naprosto nejlepší barva (to tvrdím, co jsem začala před rokem a kus koukat na Saw, guess why 8'D, i když teď je to spíš kvůli Kuroshitsuji...guess why xD). Jenže... Jenže! Nastavila jsem si červený pozadí a pak nad nim manipulovala s napůl průhlednejma bílejma vrstvama, takže to ve finiši bylo nechutně lososově růžový. A já mám chuť vykastrovat všechno, co je natřeno lososově růžovou, takže tak to rozhodně zůstat nemohlo. Tak proto jiná barva. A tyrkysová, protože je kchůl. ME GUSTAAAA.

Hmm, snad se líbí. A snad tady zůstane alespoń měsíc dva :B.

A teď spát, děti.

Kreslím : 2 zakázky á la "Můj idol" + stupidní "ilustrační" obrázek

8. june 2011 at 10:53 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu

EDIT : NOTOMIPOSERTEHLAVU! Mystann s jedním N?!?! JAK K TOMU DOŠLO?! ಠ_ಠ


♫ Hudba - The Chemical Brothers - Another World (tu písničku doporučuju, skvělej relax)

► Ilustrační obrázek je ilustrační obrázek, který ovšem ilustruje něco, o čem není v článku řeč (=neilustruje nic). Jinak řečeno, je to jen takový hlod, abyste měli jasno v tom, co mi teď zahřívá mozek (krev to není, je to Greeeeeellll 8D ♥).

Chápat to budou jen ti, kteří viděli Kuroshitsuji, aleco ಠ_ಠ.

Já jsem děsnááá!! Proč všem říkám, že nekreslím na zakázku? Protože mám strašnej problém se pak k nakreslení požadovaného obrázku dokopat :'D.

Nicméně, využila jsem času ke kreslení (díky angíně) a neuvěřitelné kreslicí náladě (tolik, kolik jsem toho spatlala od pondělí, jsem nevyplodila snad v životě) a včera večer jsem se odhodlaně vrhla na dvě zakázky, co už delší dobu slibuju.
Jedná se o obrázek pro Lucku (za Gorillaz plakát 8D) a pro Jane (tady šlo o artrade a ONA SAMA SI TO VYMYSLELA XD).

Lucka aka Luciaaas si přála sebe, MJ a Lisbeth Salander, Jane pak sebe a jakýhosi emáče (Andy Sixx? Já už nevim, kreslila jsem ho podle fotky, co už mám dlooouho v kompu :D).


1. obrázek - Lucka, MJ a Lisbeth Salander ^__^. Udělala jsem ten obrázek schválně velkej (2000*1300 px), kdyby si ho náhodou chtěla dát na ten svůj obří monitor (omgomg jak mi tohle napadlo?!)
Plný náhled
ZDE.
Snad se líbí ^___^..A obrázek pro Jane :). Omlouvám se, neumím kreslit končetiny :D. Ale bavilo mě skečování těch vlasů ^_^.

Než se někdo zeptá: Ne, zakázky NEDĚLÁM, artrade TAKY ne. Výjimku mají jen kamarádi, ale momentálně o nic prosím nežádejte, busy busy :D.


Komentářeee!!!!! 8D ♥


Kreslím : Lola ve Vocaloid-Matryoshka stylu, divná zelenovlasá holka a enormní sketchdump věnovaný Simmovi

7. june 2011 at 17:05 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiálu

Písničku pustit všichni povinně >8D
.


Stala se prapodivná věc. Někdo, kdo jindy onemocní 1x za rok, tj. já, chytil už podruhé za poslední čtvrt roku angínu. Takže do neděle nehnout z domu, ngh.
Mám teda hromadu času (kterých bych mohla uplatnit i líp, ale to přijde nejdříve ve čtvrtek, pche), a tak dělám vše možné. Hlavně kreslím všemožné nesmysly, prohlížím yaoi galerii na Aarinfantasy a Pixivu, koukám co nového na DA, sleduju anime (rozhodla jsem se Hetalii proložit něčím jiným, aby mi to nezahořklo stereotypem).
K tomu anime... Rozhodla jsem se "okusit" Kuroshitsuji.
Vy (pravděpodobně): Tys ho ještě neviděla?! Shame on you.
Já: Ne, neviděla. Ngh, je to děs, jak v anime zaostávám. Hlavně, že mám Futuramu zkouklou 5x a IT CROWD nejméně 7x.
Nutno ale říct, že mě Kuroshitsuji děsně baví XD. Už jsem u něj chytla i několik menších roflů (třeba u té scénky s korzetem v jednom z prvních dílů - to jsem málem vyblila vlastní plíce XD).
Ale dost už o řečích na téma anime, smysl tohoto zmateného článku leží jinde. A to v krabici s cedulkou "Mystanniny oči vypalovací, dávivý reflex startující patlanice".
Pod perex to tentokrát nedám, jen ať je to na hlavní straně :D. *derp*

Jako první tu máme rychlo kresbičku Loly. Vokaloid fanatici nebo japanofilové určitě poznali, že se jedná o stylizaci do Matryoshka stylu (viz tento clip!)
Vám ta písnička nejdřív příjde děsná a až nechutně brainwashující, ale po 50. poslechu si jí oblíbíte, věřte mi. Já jí mám regulerně v telefonu (Představte si: Kráčím takhle ulicí, yeah, v uších Matryoshka. 110% GANGSTAAA, bro!) .


A ted ten zelenovlasej šit...šlo o holý experiment, hodně lidí totiž tuhle techniku kreslení používá. No, obdivuju je o_O.
Následující obrázek je jeden velký fail, co zabil asi 20 minut.
Ve skutečnosti je straaaašně velkej, tohle je jen náhled (abych tolik nevypalovala oči).
Ten nos, lol. Už mlčim ˘>˘A teď...zase něco lepšího :D. Vlastně to nejlepší, co tu dnes uvidíte 8D. Mega velký sketch dump věnovaný Simmovi. Už dost dlouho jsem totiž odkládála nakreslení jeho finální podoby (a, přiznejme si, toto byl fail)...A dneska k jejímu vytvoření konečně došlo 8D. Enjoy!
Na "papíře" naleznete skeče, jeden vybarvený obrázek, Simmův vývoj, moje derpoidní hlody a komiks XD.
Nechci slyšet slovo o tom, že ty křiklavě červený vlasy byly lepší, puntičkářský trollové. Je to můj OC. Eat a dick.

Obrázek je krutopřísně velkej, takže rozkliiiiiik. 8D


~ KOMENTÁÁÁÁŘEEEEE 8D ♥


Pikčrz - Sára ve vodním křesílku a pár crapů

4. june 2011 at 21:27 | m y s t a n n |  Smysl mého života, aneb množství radioaktivního materiáluNásledující článek je o více obrázkách, takže pak nezapoměňte kliknout na perex, čekají vás super crapy grátis.

Nejdříve vám představím svoje veledílo, které je zároveň první obrázek po dlouhé době, co jsem dodělala bez přestávky (dobře, noc nepočítam). Začala jsem včera večer, dokončila to celkem brzo během dneška (vstala jsem v 7 lol). Celkem mi to sebralo odhadem necelých 10 hodin života.
To vybarvování byl slušnej záhul, úplně se mi z toho ještě teď dělá duha před očima.
Líbí se mi na tom...Xicht a záhyby na hadrech, chmmm? A nelíbí se mi...hnusnej náhrdelník s hnusnou duhou (jako by vypadla z nějakýho teploušskýho seriálu o ponících), anatomie, boty a ta malá a vykloubená ruka.
Ale dala jsem si (snad) záležet, tak ať se líbí. Kritizujte.

A teď ten zbytek kreseb. Jedná se fakt o crapy za poslední den (co jsem přijela).
Klikněte na whole article, chmmmmhhhhmm.


"Já jsem starý Pičinec" a další hlody z kurzu

4. june 2011 at 17:20 | m y s t a n n |  Můj život a živoření (napsáno trollími slinami)


[hellz yeah, mládeži, vypadá to, že jsem si úmyslně a zcela při smyslech pok*rvila všechny rubriky, jenom proto, že jsem se je snažila přejmenovat. Nototo. Spousta zbytečné fachy navíc]

Jak jistě všichni víte, stalkeři jedni...prostě: od pondělka do pátku jsem tu nebyla. Přemístila jsem svou existenci na několik dní daleko, daleko, na environmentální kurz pořádaný naší školou.
Bylo si sice jen na pět dní, ale stalo se toho během té doby tolik, že se mi to nechce dloouuuze vypisovat. Takže to shrnu v bodech, ahaha hahah ha cha hahahahh HAHAHAH. *fuck yea*

1. Rozhodla jsem se zkouknout Pica. Využila jsem toho, že jeden spolužák vzal ntb, a dohodla jsem si s pár lidma, že to zkouknem spolu. Volný čas jsme neměli prakticky žádnej, tak jsme se chytli hned prvního odpoledního klidu. Při spouštění nás bylo v místnosti asi pět. Nakonec jsme v pokoji zůstali tři. Ovšem mezitím se ve sledování vystřídalo dobře deset lidí, nikdo to nedal. Jeden kámoš se vydržel koukat pět minut a pak zdrhnul se slovy, že na to nemá kulky. Upřímně, já z toho taky moc nejsem... Ale kdo jo? XwX

2. Asi největší dopad na nás měla příhoda ze skal. Dva spolužácí při "testování fyziky" prolomili dřevěné zábradlí a spadli několik metrů dolu do potoka. Naštěstí jsou živí, ale stějně... proboha, já z toho měla takřka instantní infarkt.

3. Moje BF Bára se 1. den rozhodla, že vyrobí pravý nefalšovaný Haribo čaj. Výroba je jednoduchá - potřebujete takové ty Haribo pendreky, hrnek a horkou vodu. A pak hoodně času k vylouhování. Ve finiši to vypadá...no....jako byste nachcali do vaječňáku X'D. Ale pít se to dá (1. den, pak už ne :'D).

4. Přemýšlela jsem, jak těch několik dní zvládnu bez yaoi. Nakonec jsem dala na radu June a napěchovala si telefon doujiny. Ovšem phail byl v tom, že mám malou paměťovku (1 GB!!!! AM TEH MADAFAKING POORFAG!!00ZERO!!), takže jsem musela přesunout VŠECHNU hudbu do kompa.
Když jsem dostahovala doujiny, zůstalo mi tam asi 90 mega, tak jsem řekla, že si alespoň stáhnu něco z toho, co hodně posloucham teď (Emilii Autumn, MSI...a Vocaloidy, až nežerem, žjó). A pozor, ve vlaku -- phail II. Písničky se stáhly v nějakém divném formátu, takže mi jich šla třetina...a to vesměs JEN Vocaloidi.
Jen tak mimochodem: cesta vlakem tam/zpátky okolo pěti hodin. Takže hezky sluchátka a poslouchat pořád dokola Matryoshku, World is Mine, Magnet, Melt a podobně. FUCK YEAH, AM TEH MADAFAKING KING NOW!11eleven

5. Kreslila jsem? Ale..ano..něco málo skečla. Jednu žůůžovou krásu (viz ilustrační obrázek) a pak takové yaoistické cosi s Ludwigem a Gilbertem (pošlu kdyžtak na Skype na požádání).


6. A co ten Pičinec? Tož... Poslední den večer jsme měli a úkol zinscenovat libovolnou pověst z Broumovska (tam jsme byli). A my se chytli zrovna pověsti "Červená knížka", která byla vcelku o ničem, ale její hlavní postavou byl "starý Pičinec".
Bude to znít neuvěřitelně, ale poprvé to nebyl můj nápad. Přišla s tím překvapivě moje biologicky-fanatická kamarádka, zatímco jsem já byla ve sprše (stále ještě. yay pro dloooouhé sprchování). Mám celé představení nahrané, ale sem ho dávat nebudu, myslím, že si to umíte představit :D.
--

A nakonec malý bonus pro ty, co to dočetli celé: Pod perexem naleznete 3 dokumentující fotky. Bářin Haribo čaj, můj opalovák (aneb dirty mind attack!!) a konečně Pičincův supermanský plášť* XD. Enjoy.

*upozorňuju, že se jednalo suše jen o recesi